MŁODZI ARTYŚCI Z SP1 W CIESZYNIE

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie zawsze chętnie uczestniczą różnych konkursach. Tak samo było i tym razem, gdy cieszyńska SP 4 zaprosiła do udziału w szóstej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego DOM. Oprócz uczniów „Jedynki” prace konkursowe przygotowały dzieci i młodzież z 15 szkół podstawowych, nie tylko z powiatu cieszyńskiego ale i z zagranicy (szkoły z Czech i Słowacji).

W kategorii klas I – III zwyciężyła uczennica naszej szkoły, Justyna Sawicka z klasy 3a. Drugie miejsce w tej kategorii zdobył również nasz uczeń, Adam Kwieciński z klasy 1b, a w gronie wyróżnionych znalazł się jeszcze Marcel Wątor, również z klasy 1b. Rozdanie nagród, wraz z wernisażem prac, odbyło się w oranżerii Zamku Cieszyn.

Gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim artystom z SP 1, którzy przygotowali prace na ten konkurs.

Zespół ds. promocji SP 1 w Cieszynie