Jasełka

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole zaprezentowano Jasełka, które przygotowała klasa 3a i 3b. Uczniowie po raz pierwszy zaprezentowali się podczas spotkania wigilijnego dla pracowników szkoły oraz emerytów, które odbyło się 17 grudnia br. Mali aktorzy doskonale wcielili się w swoje role, za co zostali nagrodzeni gorącymi brawami.

22 grudnia przedstawienie mogli zobaczyć także uczniowie naszej szkoły i przez chwilę przenieść się w czasy sprzed ponad 2000 lat i na nowo przeżyć radość z narodzenia Dzieciątka Jezus.

Przedstawienie przygotowane zostało przez panią katechetkę Renatę Cinal i wychowawcę klasy 3a panią Benitę Gałuszkę. Dekorację na przedstawienie przygotowała pani Elżbieta Kaczmarek.

Renata Cinal, SP 1 Cieszyn