Eko – zabawka

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie wzięli udział w konkursie plastycznym „Coś nowego ze starego – Eko – zabawka”. Konkurs został zorganizowany przez Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

Siedemnastu uczniów naszej szkoły wykonało przeróżne eko - zabawki z surowców wtórnych (opakowań papierowych, plastikowych, szklanych , gazet itp.).

Po szkolnych eliminacjach osiem najciekawszych i najładniejszych prac zostało wysłanych do organizatora konkursu. 30 maja 2016r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w cieszyńskim ratuszu. Z rąk burmistrza dyplomy i nagrody otrzymali: Mateusz Sikora z klasy 2a – I miejsce w kategorii klas I – III oraz Sandra Parchańska z klasy 5b – wyróżnienie w kategorii klas IV – VI.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Wszystkie prace przesłane na konkurs, ze szkół podstawowych Cieszyna, można było oglądać 11 czerwca br. w Parku Pokoju w godzinach od 13 do 16 w ramach Święta Trzech Braci.

Antonina Pniok SP nr 1 Cieszyn