Christmas Quiz w SP1

W ubiegły czwartek, 17 grudnia br., mieliśmy przyjemność gościć w Szkole Podstawowej nr 1 w Cieszynie uczestników IX edycji corocznego świątecznego konkursu z języka angielskiego pt. „Christmas Quiz”. W zaciętej walce udział wzięli uczniowie z: SP1, SP3, SP4, SP6 oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej. W tym roku organizatorki quizu postawiły na pracę zespołową – uczniowie pracując w parach mieli okazję pochwalić się znajomością świątecznego słownictwa oraz wiedzą na temat bożonarodzeniowych tradycji w krajach anglojęzycznych. Nie zabrakło również świątecznych kalamburów oraz uzupełnienia tekstu nastrojowej piosenki pt. „It’s beginning to look a lot like Christmas” wykonanej przez M. Buble.

Zwycięzcami tegorocznego spotkania zostali uczniowie z KSP, II miejsce otrzymali uczniowie z SP6, natomiast 3 miejsce przypadło ex aequo uczniom z SP1 oraz SP3.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy raz jeszcze, a opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu. Do zobaczenia za rok na jubileuszowej, X już edycji quizu.

Zespół nauczycieli j. angielskiego, SP1 Cieszyn