Andrzejki w SP1

W czwartek (26 listopada) zostały zorganizowane Andrzejki dla klas IV-VI, które były połączone z dyskoteką szkolną. Głównym organizatorem tej imprezy był Samorząd Szkolny. Uczniowie licznie pomagali w przygotowaniu wystroju sali, która była bardzo magiczna i nastrojowa, szczególne podziękowania należą się w tym miejscu klasie 6b. Przy wróżbach czuwali uczniowie klasy 5b. Cieszyły się one ogromną popularnością wśród dzieci. Młodzież mogła poznać imię przyszłego partnera, zawód lub dojrzeć z cienia woskowego odlewu swoją przyszłość. Tradycyjnego lania wosku, oczywiście nie mogło zabraknąć, bo bez tego andrzejki nie byłyby udane, a chociaż interpretacje cieni były bardzo różne, z naszej magicznej sali wróżb nikt nie wychodził ze smutną miną, wszyscy byli bardzo radośni i świetnie się bawili. Konkursy i wróżby przeplecione były szaloną, dyskotekową muzyką. Wybrano Króla i Królową dyskoteki, których taneczne pląsy wprawiały w zachwyt. Zabawa była bardzo udana. Szkoda, że ten czas tak szybko minął...

Tekst: Błażej Piksa
Foto: Marcin Drózd

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.