SP1 na "Zielonej Szkole" w Porąbce

W dniach od 16 do 20 czerwca br., 49 uczniów klasy 3a i 3b przebywali na "Zielonej Szkole" w Porąbce. W czasie pobytu realizowali zajęcia edukacyjne, zgodnie z podstawą programową. Dodatkowo uczniowie korzystali z programu zajęć rekreacyjno – wychowawczych, przygotowanego przez kadrę pedagogiczną Domu Wczasów Dziecięcych. Dzieci poznały krajobraz i historię najbliższej okolicy. Brały udział w wycieczkach górskich, uczestniczyły w zajęciach sportowych na boisku i placu zabaw. Integrowały się w czasie zajęć plastycznych, technicznych, muzycznych i regionalnych. Sprawdzały swoją wiedzę i umiejętności podczas licznych konkursów. Miały okazję zaprezentować swoje możliwości podczas imprezy "Mam talent". Miłym przeżyciem był udział w ognisku, połączonym z pieczeniem kiełbasy i wspólnym śpiewem. Dzieci są bardzo zadowolone z pobytu.

Zespół ds. promocji SP 1 w Cieszynie

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.