Zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj ostatni dzień lipca, połowa wakacji. Jest to więc dobry czas, żeby przypomnieć sobie zakończenie roku szkolnego. Uczniowie klasy 6 oficjalnie pożegnali się ze szkołą już w czwartkowe popołudnie, 25 czerwca. Zebranym w auli szkolnej rodzicom i nauczycielom młodzież przedstawiła program artystyczny, przygotowany pod okiem wychowawczyń, pani Marzeny Zabój (kl. 6a) i pani Moniki Hazuka (kl. 6b), które wspierał pan Radosław Itner. Potem przyszedł czas na wręczenie nagród wyróżniającym się uczniom, zarówno w dziedzinie nauki jak i aktywności sportowej oraz działalności w Samorządzie Uczniowskim. W auli szkolnej panie wychowawczynie wręczyły również podziękowania rodzicom, którzy wspierali wszelkie inicjatywy i aktywności klasowe oraz szkolne. Po części oficjalnej przyszła pora na ostatnią zabawę w murach SP 1. Swoje świadectwa i zaświadczenia o wyniku sprawdzianu szóstoklasisty absolwenci odebrali w piątek, 26 czerwca.

Gdy byli już uczniowie SP 1 odbierali swoje świadectwa i zaświadczenia, w auli szkolnej spotkali się najmłodsi uczniowie, żeby otrzymać swoje pierwsze, szkolne świadectwa i nagrody. Po pierwszoklasistach swoje nagrody i świadectwa dostali uczniowie klas 2 i 3, a po nich klas 4 i 5. Dla wszystkich trzech grup, żegnających rok szkolny 2014/2015, program artystyczny przygotowali uczniowie klas 5a i 5b, pod kierunkiem pań Anny Hajdamowicz i Anny Kotowskiej, z muzycznym wsparciem pana Radosława Itnera.

Zespół ds. promocji SP 1 w Cieszynie

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.