Zwycięstwo SP1 z Cieszyna!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie, w dniu 27 maja br. wzięli udział w turnieju halowej piłki nożnej, który odbywał się pod hasłem "Sportowy Tryb Życia – Bez narkotyków i przemocy". Organizatorzy, czyli Zakład Karny w Cieszynie, Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie oraz MOSiR Cieszyn, zaproponowali rywalizację w dwóch kategoriach – drużyn piłkarskich i zorganizowanych grup kibiców.

Drużyna piłkarska naszej szkoły w składzie: Jakub Targosz, Kamil Kochan, Piotr Słupski, Maksym Milata, Łukasz Białek, Borys Kwiczala, Szymon Bloch, Dawid Przeczek (bramkarz), Marcin Greń; zajęła w rozgrywkach IV miejsce. Natomiast zorganizowana grupa kibiców, którą tworzyły: Laura Kotrys, Agata Staszkiewicz, Weronika Szczypka, Paulina Czyż, Magdalena Dendys, Renata Nowosadko, Natalia Wyrostek, Aleksandra Mruk, Dorota Gaś, Paulina Wróbel, Sonia Parchańska; wywalczyła I miejsce, dopingując naszą drużynę piłkarską. Piłkarzy i kibicujące dziewczyny do turnieju przygotowali pani Stanisława Bortliczek i pan Paweł Łysień.

Wszystkim uczniom dziękujemy za ogromny wysiłek i zaangażowanie podczas turnieju.

Zespół ds. promocji SP 1 Cieszyn

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.