Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Ślubowanie klas pierwszych

3 października 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość przyjęcia do grona braci uczniowskiej dzieci klas pierwszych. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas czwartych, pod bacznym okiem swoich wychowawców – mgr Anity Czyżewskiej i mgr Barbary Turoń. Pierwszaki zaprezentowały się w piosence Dostał Jacek elementarz oraz rozwiązując cztery ważne zadania, za co otrzymały cztery klucze do krainy muzyki, miłości, mądrości i pracy.

Życzenia uczniom klas pierwszych i ich rodzicom złożyła dyrektor szkoły mgr Grażyna Jabłońska, a aktu pasowania dokonała zastępca dyrektora mgr Jolanta Cieplik. Dzieci zostały obdarowane przez rodziców rogami obfitości, a Rada Rodziców ufundowała im wyjście do kina na film pt. Pszczółka Maja.

Brać uczniowska naszej szkoły powiększyła się o 69 uczniów. Klasa Ia (sześciolatki) to 23 uczniów, wychowawca mgr Maryla Ciengiel. Klasa Ib (sześciolatki i siedmiolatki) liczy 24 uczniów, wychowawca mgr Katarzyna Kluz. Klasa Ic (siedmiolatki) to 22 uczniów, wychowawca mgr Wioletta Ponc.

Zespół ds. promocji szkoły

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: