Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

1 września 2014 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 1 o godzinie 8.00 zebrali się uczniowie klas IV, V i VI, żeby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Godzinę później w tym samym celu w auli spotkali się uczniowie z klas II i III, a o godzinie 10.00 pierwszy swój rok szkolny rozpoczęli uczniowie klasy Ia, Ib i Ic.

Program akademii przygotowali uczniowie klasy Va oraz Vb, wraz ze swoimi wychowawczyniami paniami Anną Hajdamowicz i Anną Kotowską. Wszyscy uczniowie byli również powitani przez panią dyrektor Grażynę Jabłońską.

Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli również o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji delegacja uczennic klasy VIa, wraz z nauczycielem historii panem Błażejem Piksa, złożyła kwiaty pod tablicą pamiątkową na Placu Poniatowskiego.

Gabriela Sikora

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: