Półkolonie już za nami!

Skończył się drugi tydzień półkolonii, skończyły się nasze spotkania. W drugim tygodniu uczestnicy półkolonii mieli okazję pograć na boisku Orlik przy G3 oraz pobliskim placu zabaw. W planie zajęć pojawiła się również wycieczka do Muzeum Ognia oraz Miasteczka Twinpigs w Żorach. W kolejnych dniach uczniowie mieli okazję poznać historię sygnalizatorów świetlnych, jakie kierują ruchem drogowym ma skrzyżowaniach dróg oraz wykonać własne projekty sygnalizatorów w trakcie bardzo interesujących warsztatach artystycznych na Zamku Cieszyn. Przy tej okazji uczniowie zwiedzili również Wieżę Piastowską oraz Wzgórze Zamkowe. W ostatni dzień tygodnia - piątek - uczniowie wzięli udział w wycieczce do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Jednego dnia udało się również ponownie odwiedzić kąpielisko miejskie.

Marcin Drózd

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.