SP 1 W CIESZYNIE POMAGA ZWIERZĘTOM

Już od kilkunastu lat w Szkole Podstawowej nr 1 w Cieszynie, uczniowie i nauczyciele zbierają karmę i akcesoria dla psów i kotów, przebywających w schroniskach dla zwierząt. Zbiórka ta odbywa się w ramach akcji „Pełna miska dla schroniska”, której koordynatorkami są panie Antonina Pniok i Maryla Ciengiel. W okresie listopada i grudnia 2014 roku, społeczność szkolna zebrała 167 kg suchej karmy i puszek mięsnych, oraz 54 różne akcesoria przydatne psom. Wszystko zostało przekazane cieszyńskiemu schronisku dla zwierząt „Azyl”. Z kolei 21 kg karmy dla kotów i 5 kg żwirku przekazano fundacji dla zwierząt i środowiska „Lepszy świat”.

Dziękujemy wszystkim, którzy w aktywny sposób włączyli się w tegoroczną akcję „Pełna miska dla schroniska”.

Zespół ds. promocji SP 1 Cieszyn