Wizyta Mikołaja w SP1

Mikołajki w naszej szkole rozpoczęły się już 5 grudnia. Wszystkie klasy odwiedził św. Mikołaj w zaprzęgu reniferów, towarzyszyły mu aniołki, elfy i diabły. Obdarował każde dziecko czekoladą, a uczniów klasy 1a również prezentami ufundowanymi przez rodziców. Święty Mikołaj musiał często odpowiadać na skomplikowane i dociekliwe pytania uczniów.

Kontynuacją mikołajkowych zabaw było wyjście wszystkich uczniów do Domu Narodowego, gdzie mieli okazję obejrzeć filmy o tematyce świątecznej - dzieci klas I-III film pt. „Gdzie jest Gwiazdka?”, a uczniowie klas IV-VI film pt. „Święta Karli”.

Dziękujemy Radzie Rodziców na zakup czekolad, rodzicom klasy 1a za prezenty oraz Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie wizyty Mikołaja.

Zespół ds. promocji szkoły

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.