"Mam Power" w SP1 w Cieszynie

W poniedziałek 22 czerwca br., Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie zorganizował po raz drugi przegląd talentów "MAM POWER". Jako wokaliści zaprezentowali się: Karolina Frątczak, Małgorzata Cieplik, Kamil Kosiarski, a w duecie wystąpiły Wiktoria Chmiel i Roksana Tatarczyk. Swój taneczny talent pokazały: Pola Gibiec, Oliwia Zok, a w grupie wystąpiły Aleksandra i Alicja Suchanek, Weronika Poloczek i Emilia Mrózek. Jako mażoretki pokazały się: Marta Lubera i Magda Dendys. Gry na instrumencie wysłuchaliśmy dzięki: Paulinie Jagiełło, Liliannie Danielec, Nadii Lanc – wszystkie zagrały na pianinie oraz Emilii Białek, która zagrała na saksofonie. Maciej Trybuła i Dawid Przeczek przygotowali pokazy sztuk walki. Po wszystkich występach szkolna publiczność „wysłała” sms na swojego faworyta. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów zwyciężczynią drugiej edycji MAM POWER została Magda Dendys, drugie miejsce zdobyła Pola Gibiec, a trzecie Oliwia Zok.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i profesjonalnego przygotowania do występów.

Zespół ds. promocji SP 1 w Cieszynie