Szkolna Ławka Artystyczna

"Czeka nas tylko SŁAwa", powtarzały bezustannie nasze reżyserki przedstawienia pani Barbara Turoń i pani Anita Czyżewska i SŁAwa nadeszła 13 maja w teatrze cieszyńskim. Razem z nami występowały szkoły podstawowe i gimnazja cieszyńskie.

Nasze zakulisowe rozterki szybko zmieniły się w pełne skupienie przed występem. Zaprezentowaliśmy przedstawienie "Kocham kino - kocham teatr".

Scenę komediową z Różową Panterą szybko zastąpił western. Później publiczność rozbawił horror "Szczęki", a zaskakujące "Gwiezdne Wojny" poprzedziły romantyczny finał z "Titanikiem" w tle. Bawiliśmy się wyśmienicie, a po występie tylko ulga, że wszystko poszło świetnie.

PS. Szkoda tylko, że kotwica Titanica grzecznie czekając za kulisami nie doczekała się występu...

Uczniowie klas 4a, 4b i 6b