KOSZYKARZE W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 1

Czegoś takiego w naszej szkole jeszcze nie było!

Zawodnicy drugoligowego zespołu KS MOSiR Cieszyn, w środę 28.01.2015r. po raz pierwszy zawitali w naszej szkole i poprowadzili warsztaty koszykarskie. Miało to na celu przybliżyć tą atrakcyjną i widowiskową dyscyplinę jaką jest koszykówka. Zawodnicy KS MOSiR Cieszyn: Leszek Siwy oraz Mateusz Tomica pokazali podstawowe techniki koszykówki pod przewodnictwem goszczącego u nas trenera: Macieja Walasa. Świetną oprawę tego wspaniałego widowiska zagwarantował nam menadżer drużyny Marcin Strządała.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 zobaczyli świetny pokaz i mogli nauczyć się podstawowych elementów gry, a także odbyli otwartą rozmowę z naszymi koszykarzami, gdzie mogli pytać ich o wszystko, a koszykarze z chęcią im odpowiadali.

Nasi uczniowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty z podpisami cieszyńskich koszykarzy. Spotkanie zagwarantowało świetną zabawę i promowało zdrowy tryb życia.

Paweł Łysień