"Warto żyć mając wokół siebie ludzi kochających dzieci."

Festyn rodzinny w SP1

Mówi się, że trzynastka jest pechowa. Tymczasem dla Jedynki 13 czerwca okazał się wyjątkowo udany. Choć początek dnia był nieznośnie gorący, a po południu zagrzmiało i nieco pokropiło, kolejny Rodzinny Festyn Szkolny SP1 jak zwykle przebiegał w gorącej atmosferze przede wszystkim ze względu na ilość rozrywek.

Wśród licznych atrakcji znalazły się: pokazy eksperymentów chemicznych, wozów strażackich, tresury psa policyjnego i artystycznego rzeźbienia w drewnie, występ szkoły tańca i grupy mażoretek, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy, loteria fantowa, wspólne grillowanie, domowe wypieki, własnoręczne przygotowanie "przypinek". Mimo upału ogromnym powodzeniem cieszyły się różnorakie konkurencje sportowe, a w zabawę włączały się całe rodziny.

Na estradzie pojawiali się uczniowie SP1 i absolwenci. Wspaniałe występy wokalne i taneczne oklaskiwali dumni rodzice, dziadkowie i goście, wśród których znalazł się również burmistrz Cieszyna, pan mgr Ryszard Macura.

Szczególne podziękowania za wsparcie i uatrakcyjnienie naszego festynu kierujemy do: firmy CANEA, Szkoły Organizacji i Zarządzania i pani Anny Chamot oraz klasy pani Natalii Piekarek, F.H.U. Małgorzata Szindler, pani Anny Jarco, Galerii DROBIAZG i pani Brygidy Pilch, Jubilera DOMINO i pani Marzeny Szmek, Biura od A do Z i pani Katarzyny Pastucha, pana Grzegorza Krupa, pana Tomasza Bielesza, pana Andrzeja Błońskiego, Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego i pani Wioletty Zamarskiej, OSP Marklowice, Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Cieszyna, Pogotowia Ratunkowego, Komendy Powiatowej Policji.

Również wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania zabawy – dziękujemy!

Zespół ds. promocji SP 1 Cieszyn