Christmas Quiz

Dnia 11 grudnia 2014r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Cieszynie odbyła się, ósma już, edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI pt. „Christmas quiz”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów cieszyńskich szkół, którzy wykazali się szerokim zasobem świątecznego i zimowego słownictwa oraz wiedzą na temat bożonarodzeniowych tradycji w krajach anglojęzycznych.

W tym roku I miejsce zajął Jakub Donocik ze Szkoły Podstawowej nr 3, II miejsce zajęła Maria Franek z Katolickiej Szkoły Podstawowej, natomiast III miejsce, ex aequo, zajął Beniamin Wąsik z Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Alicja Jordan ze Szkoły Podstawowej Nr 2.

W oczekiwaniu na wyniki, uczniowie wzięli udział w warsztatach, na których dekorowali świąteczne bombki wg własnego pomysłu. Jednogłośnie najładniejszą ozdobę wykonał Jakub Doncik.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy raz jeszcze, a opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji „Christmas quiz”.

Organizatorki

mgr Barbara Turoń
mgr Anna Kotowska
mgr Anita Czyżewska

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.