Bawimy się słowami

14 listopada 2014 roku o godzinie 16.00 w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie odbył się kolejny finał konkursu recytatorskiego „Bawimy się słowami”. Po etapie klasowym i międzyklasowym do finału zakwalifikowało się 28 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich.

Repertuar zaprezentowany przez uczestników był bardzo zróżnicowany, od popularnych wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, po prozę Agnieszki Tyszki. Nie zabrakło też poezji gwarowej. Uwagę widzów przyciągały również przepiękne stroje i ciekawe rekwizyty przygotowane przez uczestników konkursu i ich rodziców.

Po burzliwych i długich obradach jurorów, do międzyszkolnego finału zakwalifikowały się uczennice: Milena Swoboda z klasy I b, Karolina Farana z klasy II b i Dominika Suchorab z klasy III b. Finał konkursu odbędzie się 25 listopada 2014 roku, o godzinie 16.00 w Domu Narodowym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do kolejnych zabaw słowami za rok.

Zespół ds. promocji

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.