Dyskoteka Andrzejkowa

„Czeka Cię życie na morzu... Zostaniesz rybakiem”

W dniu 26.11.014 r. w naszej Szkole odbyła dyskoteka dla klasa IV-VI. Oczywiście, podczas zabawy nie obyło się bez odrobiny andrzejkowych wróżb. Dla spragnionych odkrycia tajemnic przyszłości, przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego z klas VI, przygotowały różnorakie wróżby karciane i nie tylko. Uczniowie oraz opiekunowie dyskoteki, mogli dowiedzieć się z nich, co czeka ich w przyszłości, jakie będzie imię sympatii lub jaki zawód zdobędą w przyszłości. Niejeden z nas dowiedział się, że czeka go kariera rybaka lub kominiarza. Było naprawdę wesoło!

Wielkim powodzeniem cieszyła się także możliwość zadedykowania piosenki dla kolegów, koleżanek, sympatii czy opiekunów. Z całą „górą” dedykacji uporały się didżejki z klasy VI a, które uświetniały muzyką naszą imprezę. Dwie godziny przedniej zabawy minęły bardzo szybko, a chcąc przedłużyć wspólnie spędzony czas, wszyscy zgodnie uprzątnęli aulę. Do końca imprezy wszystkim towarzyszyły świetne humory.

Dziękujemy uczennicom z klasy VI a i b za przygotowanie wróżb i oprawę muzyczna oraz opiekunom (p. G. Sikorze, A. Czyżewskiej oraz P. Łysoniowi) za czuwanie nad przebiegiem imprezy.

Do zobaczenia na następnej dyskotece! Zapraszamy!

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.