Magda najaktywniejszym czytelnikiem

Jak można było spędzić piątkowe popołudnie 24 kwietnia? Jednym ze sposobów mógł być ten, który wybrała Magdalena Zabój, uczennica klasy 2a Szkoły Podstawowej nr 1 w Cieszynie. Magda wzięła udział w imprezie edukacyjnej, zorganizowanej przez Bibliotekę Miejską w Cieszynie. Organizator, który pełni zadania biblioteki powiatowej, zaprosił do Dream Park Ochaby najaktywniejszych czytelników powiatu cieszyńskiego, wraz z opiekunami. Młodzi pasjonaci książek pojawili się w Ochabach w strojach, inspirowanych bohaterami trylogii J. R. R. Tolkiena Władca Pierścieni. Uczestnicy wzięli udział w: konkursie na najciekawszy strój, grze terenowej w Parku Miniatur i Dinozaurów, seansie w kinie 6D, zabawach w Parku Linowym, warsztatach literackich i archeologicznych w Domku do Góry Nogami. Zwiedzano także Prehistoryczne Oceanarium.

Gratulujemy Magdzie tytułu najaktywniejszego czytelnika i zachęcamy wszystkich do spędzania czasu nie tylko przy monitorze komputera ale i z ciekawą książką.

Zespół ds. promocji SP 1 w Cieszynie