Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Wiosna na Lodzie

Z okazji pierwszego dnia wiosny Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie zorganizował zawody w hali widowiskowo – sportowej pod hasłem „Wiosna na lodzie”. W imprezie brali udział uczniowie szkół podstawowych z Cieszyna. W konkurencjach na lodzie naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Pońc Natalia 4b, Mateja Joanna 4b, Nieznańska Julia 5a, Kotrys Laura 5b, Orszulik Kinga 5b, Szczypka Weronika 5b, Pierzgalski Marcin 4a, Kochan Kamil 5a, Gibiec Adam 3b, Strządała Maciej 6a, Machała Patryk 6a, Brożek Jakub 6b.
Wiedzą teoretyczną dotyczącą sportów zimowych wsparli swoich kolegów przedstawiciele klasy 6a w składzie: Cieplik Natalia 6a, Gaś Agata 6a, Grabowska Paulina 6a, Hernik Karolina 6a, Kistowska Kamila 6a, Kusy Marianna 6a, Macura Lucyna 6a, Misiarz Joanna 6a, Pierzgalska Magda 6a, Siedlok Anna 6a, Trocińska Agnieszka 6a, Tulec Patrycja 6a, Wiśniowska Weronika 6a, Broda Mateusz 6a.