Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Druga Edycja Międzyszkolnego Turnieju Scrabble

W dniu 7-ego maja w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się Druga Edycja Międzyszkolnego Turnieju Scrabble. W rozgrywkach tej rozwijającej umiejętności językowe i logicznego myślenia gry wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Szkoła Podstawowa nr 1. Każda ze szkół wystawiła do walki o podium czterech swoich reprezentantów. Warto zaznaczyć, że tegoroczna, druga edycja Turnieju odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Cieszyna, Mieczysława Szczurka. Nagrody w postaci książek oraz gier zasponsorował Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1, a ich oficjalne rozdanie odbyło się również w Szkole Podstawowej nr 1 w dniu 14 maja 2014.

Zwycięzcą Turnieju został Jakub Donocik, reprezentant Szkoły Podstawowej nr 3, natomiast cała klasyfikacja wszystkich uczestników Turnieju wygląda następująco:

1. SP3 Jakub Donocik
  2. SP1 Weronika Szczypka
  3. SP3 Piotr Kręcisz
  4. SP1 Konrad Szurman
  5. SP1 Natalia Ptaszek
  6. SP3 Adrian Marcol
  7. 7SP7 Natalia Drózd
  8. SP4 Krzysztof Franek
  9. SP7 Natalia Szkaradnik
  10. SP3 Dominika Brachaczek
  11. SP4 Konrad Franek
  12. SP1 Natalia Kunszke
  13. SP7 Katarzyna Kowalska
  14. SP4 Grzegorz Franek
  15. SP7 Julia Chylińska
  16. SP4 Tomasz Kłębek

Serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju oraz już teraz zapraszamy w przyszłym roku na Trzecią Edycję Międzyszkolnego Turnieju Scrabble.