Crazy "Mania" i Gentle "Natka"

W dniu 28.04.2014 w Zespole Szkół w Zebrzydowicach odbył się po raz czternasty etap powiatowy konkursu recytatorskiego.

Młodzież ze szkół podstawowych powiatu cieszyńskiego oraz miasta Rybnik prezentowała się podczas recytacji utworów autorów angielskojęzycznych. Jak co roku uczniowie recytowali fragment prozy oraz poezję w języku polskim i angielskim.

W sumie w imprezie startowało 27 reprezentantów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały Natalia Cieplik i Marianna Kusy. Dziewczyny spisały się na medal. Nasza Marianna zajęła II miejsce i decyzją wszystkich uczestników konkursu zdobyła nagrodę publiczności.

"Mania", gratulujemy!

Poniżesze zdjęcia z naszymi dziewczynami pochodzą ze strony www.gimnazjum.rajce.idnes.cz.