Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Ślubowanie Pierwszoklasistów

10 października to dzień pasowania na uczniów w naszej szkole. Uroczystość ślubowania poprzedziła część artystyczna występów uczniów klas czwartych, która została przygotowana pod kierunkiem mgr Anny Hajdamowicz i mgr Anny Kotowskiej. Następnie wystąpili uczniowie klas pierwszych przygotowanie przez wychowawców.

W części oficjalnej, w obecności rodziców i władz szkolnych, uczniowie powtarzali słowa ślubowania. Aktu pasowania „zaczarowanym ołówkiem” dokonała pani z-ca dyrektora mgr Jolanta Cieplik. Do braci uczniowskiej w końcu zostali przyjęci pierwszoklasiści naszej szkoły. Otrzymali oni rogi obfitości. Rada Rodziców przygotowała dla nich niespodziankę – wyjście do kina na film animowany pt. „Zambezia"

Benita Gałuszka oraz Grażyna Zawada
wychowawczynie klas pierwszych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: