Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie

Bawimy się słowami 2013

Co roku jesienią uczniowie młodszych klas z zapałem przygotowują się do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko-Aktorskiego "Bawimy się słowami". W naszej szkole konurs przebiega w trzech etapach: klasowym, który wyłonił 48 uczestników etapu drugiego międzyklasowego. Ten z kolei 24 uczniów, po czterech przedstawicieli każdej klasy, którzy wystąpili w obecności zaproszonych rodziców w szkolnym finale konkursu w dniu 14.11.13r.

Na uwagę zasługuje bardzo wysoki poziom występujących, wszyscy finaliści byli bardzo starannie przygotowani, posługiwali się bogatymi środkami wyrazu, wykorzystywali rekwizyty, byli przebrani w ciekawe kostiumy. Jury miało bardzo trudne zadanie musiało bowie wybrać 3 przedstawiceili reprezentujących szkołę w międzyszkolnym finale konkursu, który odbył się 22.11 w Alternatywnej Szkole Podstawowej. Reprezentantkami szkoły zostały: Julianna Kaliszewska z klasy 1 A, Anna Hernik z klasy 2 B i Julia Sanetra z klasy 3 B. Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu: